Střednědobý výhled
| Střednědobý výhled 2027 - 2031 | |||||
| 2027 | 2028 | 2029 | 2030 | 2031 | |
| Provozní příjmy: | 535 000 | 545 700 | 556 614 | 567 746 | 579 100 |
| z toho zřizovatel | 450 000 | 459000 | 468 180 | 477 544 | 487 094 |
| z toho doplňk. činnost | 85 000 | 86700 | 88434 | 90202 | 92006 |
| Příjmy na platy: | 2 968 164 | 3 027 527 | 3 088 078 | 3 149 839 | 3 212 836 |
| z toho zřizovatel | 2 806 000 | 2 862 120 | 2 919 362 | 2 977 750 | 3 037 305 |
| z toho doplňk. činnost | 162 164 | 165 407 | 168 715 | 172 090 | 175 532 |
| Příjmy celkem | 3 503 164 | 3 573 227 | 3 644 692 | 3 717 585 | 3 791 937 |
| Výdaje na provoz | 535 000 | 545 700 | 556 614 | 567 746 | 579 100 |
| Výdaje na platy | 2 968 164 | 3 027 527 | 3 088 078 | 3 149 839 | 3 212 836 |
| Výdaje celkem | 3 503 164 | 3 573 227 | 3 644 692 | 3 717 585 | 3 791 937 |
| Vypracoval: Jaroslava Kubíková | |||||
| Schválil: Jaroslava Kubíková | |||||
| Vyvěšeno na místě obvyklém | |||||
| Pomezí dne 30.10.2026 | |||||